Kurumsal

HAVA YOLCULUĞUNA
YENİ BİR BAKIŞ

Borajet Havayolları, günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Bölgesel Havayolu” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği.

“Yeni nesil havacılık” olarak tarif edilen, öncelikle güven’ ve ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapıyor ve büyük bir hızla yükseliyor.

Bu anlayışla, Tokat, Çanakkale ve Siirt örneklerinde olduğu gibi yepyeni uçuş noktalarına hizmet götürüyor… Mykonos, Rodos, Dole, Kıbrıs, Beyrut, Bodrum, Edremit ve Antalya gibi çok sayıda gözde turizm rotası için özgün hizmetini sunuyor… İzmir, Trabzon, Adana ve Ankara gibi büyük şehirlerimizde yaşayanlarımıza yepyeni bir alternatif sağlıyor.

Borajet Havayolları sunduğu “alternatif hatlar” ve “bağlantılı uçuşlar” imkânıyla ülkemizin çok sayıda yöresini birbirine bağlıyor, kaliteli uçuş hizmetiyle tanıştırıyor.

ÖZEL BİR UÇUŞ DENEYİMİ:
EN ÜST DÜZEYDE EMNİYET, YÜKSEK KONFOR

Borajet Havayolları, Amerika’dan Avrupa’ya 45 farklı ülkede 65 havayolu şirketinde güvenle kullanılan, en üst seviyede güvenlik ve konfora sahip, ileri teknoloji ürünü EMBRAER E-190 tipi jet uçaklarından oluşan yepyeni filosunu sürekli olarak yeni uçaklarla büyütüyor.

Deneyimli kadrosunun özenli hizmeti, ücretsiz kaliteli ikramları, kabin içinin konforu, ikili deri koltuk düzeni ve  geniş koltuk aralıklarıyla her yolcuya ayrılmış alanın rahatlığı, Borajet ile yapılan her uçuşu “özel uçak konforu”nda keyifli ve prestijli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Borajet Havayolları, “misafirlerinin” yüksek memnuniyetiyle, her gün biraz daha artan yolcu sayısıyla, “Türkiye’nin Kalite Havayolu” oluşunu her uçuşuyla bir kez daha kanıtlıyor.

BORAJET KONUKSEVERLİĞİ: TAPTAZE İÇECEKLER, SICAK İKRAMLAR.

Borajet, “Türkiye’nin Kaliteli Havayolu” iddiasına uygun olarak, konuklarını ücretsiz ve özenli ikramlarla ağırlıyor.

Sabah uçuşlarında, taze sıkılmış meyve suyu ve sıcak sandviçler…  Diğer uçuşlarda etli veya tavuklu sıcak wrap’ler ve yine taze sıkılmış meyve suyu veya ayran eşliğinde…

Hayat, güzel fırsatlar kaçırılmayacak kadar kısa…
Borajet kalitesi dilediğiniz an sizleri bekliyor.